Adwords Danışmanlığı

ADWORDS DANIŞMANLIĞI HİZMETİ

Google AdWords dünyanın en büyük arama motoru olarak adlandırılan Google’ ın doğal arama sonuçlarında üst sıralara çıkamayan sitelerin Tıklama başı maliyet yöntemiyle üst sıralara çıkmasını sağlayan ücretli bir araçtır.

Peki nedir bu tık başı maliyet ?

Öncelikle sitenizin aramalarda bulunacağı anahtar kelimeleri belirlersiniz, internet kullanıcıları bu aramalar sonucunda sizin vermiş olduğunuz reklamlı linke tıklarsa sizden para talep edilir yani sizden görüntülenme başına değil tıklanıp sitenize girdiği takdirde para alınır bu paranın miktarı tamamen size bağlıdır istediğiniz bütçeyi belitleyebilirsiniz.

TBM adı verilen bu sistem AdWords ün temel işleyiş biçimidir ancak tabikide başka ince noktalarıda vardır parasıyla değil mi mantığı Google tarafından kabul gören bir mantık değildir. Google tarafından belirlenen bir reklam sıralaması vardır, bu sıralama teklif tutarınız ve kalite oranına göre şekillenir.Bu sıralama sürecinde Google sizin belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelere göre aranan kelimeler içinden en alakalı olan kelimeyi seçip sıralamayı belirler.

Bunların en doğru şekilde yapılabilmesi, kalite oranınızı arttırmanız için profesyonel bir yardım almanız ve anahtar kelimelerinizi iyi şekilde yapılandırmanız gerekmektedir.

AdWords Danışmanlığı için aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.