Reklamcılık Hizmetleri

Günümüzün en önemli mesleklerinden birisi reklamcılıktır.Tanımlamak gerekirse “Değer Yaratma Sanatı" olarak adlandırılır.Kendi içinde görsel ve işitsel olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.İşitsel olan kısmı radyo ve seslendirmeli ortamlarda kullanılmaktadır.Görsel olan kısım ise gözümüzün gördüğü tüm reklamcılık aktiviteleridir.

Mutlutech olarak biz bu tanımlamaların neresindeyiz sorularına cevabımız ise “Sizlerden gelen tüm reklamcılık taleplerine cevap vermek için çalışıyoruz" olacaktır. Peki nedir bu tüm talepler ?

Dijital olarak bir dükkana bağlı kalmadan online ortamda var olan bir işletme olduğumuz için birden çok ve farklı sektörlerde sağlayıcılarımız bulunmaktadır.

Yelken Bayrak
İşletmenizin görünürlülüğünü arttırmak için Yelken bayraklarımızdan faydalanabilirsiniz.İşletmelerce sık sık kullanılan bu yöntem etkili tasarımlar ile buluştuğunda işletmenize olumlu geri dönüşler sağlar.Teklif için teklif al butonuna tıklayabilirsiniz.
Broşür
Kartvizitlerin devamı olarak adlandırılan görsel reklam biçimidir.Kartvizitlerde yer almayan bilgiler ve açıklamalar yer alır.İşletmenin tanıtmak istediği ürünler, restoran menüleri ve kampanyalar baskıya alınabilir.İşletmeye gelenlere verilebileceği gibi sahada da dağıtılabilir.Etkili bir reklam aracıdır.
Kartvizit Tasarımı
Müşterinizin aklına girmenin en etkili yolu kartvizitlerdir.Kısaca bilgilerinizin yazılı olduğu bu kağıt ne kadar kaliteli ve kurumsal olursa size o kadar artı değer katacakdır. Basımı ve malzemesi olarak farklı seçenekleri bulunur.Gelin bu seçimi beraber yapalım.
Led Tabela
Promosyon Ürünleri
Marka değerinizi yükseltmek ve ürünlerinizi tanıtmak için yapılan özendirme sanatıdır.Logonuzu, markanızı veya isminizi bastırdığınız kalem, kağıt, powerbank,ajanda ve usb gibi markanıza değer katacak tüm ürünler MUTLUTECH'te.
Animasyon Hizmetleri